Vydejte se s šifrovací hrou na Tmavomodré dobrodružství

Týmová, kreativní a plná zážitků. Taková je nová šifrovací hra Tmavomodré dobrodružství, která vás zavede do rušných brněnských ulic i klidných parků. Tmavomodré dobrodružství vám ukáže, jak vnímat svět, i když vaše oči zůstanou zavřené. Prověřte své smysly a bavte se chytře!

foto - šifrovací hra – tmavomodrý festival

Co je to šifrovací hra?
Hra, kdy váš tým o 2-5 hráčích prochází předem připravenou trasou, na které luští šifry, řeší logické úkoly a získává hesla. Vždy po zadání správného hesla do online herního systému se dozvíte polohu dalšího stanoviště.

Jak dlouho hra trvá?
Hra „Tmavomodré dobrodružství“ obsahuje 6 stanovišť. Hru je možné zvládnout do 2 hodin.

Kde hra začíná?
Start je v Turistickém informačním centru města Brna na Radnické ulici č. 8 v Informačním centru pod krokodýlem.

Co potřebuji ke hře?
Tým o 2-5 hráčích, herní kartu (tu získáte od pracovníků Turistického informačního centra města Brna na Radnické 8), alespoň 1 chytrý telefon s připojením na internet, tužku, papír a 1,5 hod času. To je vše! Celá hra je řízena pomocí on-line herního systému na hra.tmavomodry.cz, v němž najdete všechny důležité pokyny a také do něj budete zadávat všechna hesla, která během hry získáte.

Pro koho je hra určena?
Tato šifrovací hra je připravena pro všechny milovníky šifer i pro ty, kteří nemají se šifrovacími hrami žádnou zkušenost. Při řešení převážně hmatových šifer má dokonce výhodu ten tým, v němž bude členem alespoň jeden hráč se zrakovým handicapem.

Originální šifrovací hru pro vás připravilo Turistické informační centrum města Brna ve spolupráci se společností Cryptomania s.r.o.

Po dobu konání festivalu se můžete se šifrovací hrou Tmavomodré dobrodružství bavit ZDARMA!